Ubytujte se v okolí Adršpachu v našich moderních apartmánech

Ubytování Adršpašsko teplické skály nabízí volné pokoje v dostupné vzdálenosti od skal.Hledáte ubytování Adršpach, abyste měli na dosah Adršpašské skály? A už jste v Adršpachu ubytovaní někdy byli? Z naší zkušenosti vám můžeme doporučit najít si raději než ubytování v Adršpachu klidné místo v přilehlém okolí. Důvodů je několik, důležitý pro vaše bezstarostné cestování po Broumovsku je ale hlavně jeden.

Během prázdnin, svátků a slunných víkendů se tento na první pohled přírodní ráj mění v turistickou atrakci spojenou s kolonami aut a davy turistů. Zdejší skály jsou krásné, stejně jako atmosféra, která kroky návštěvníků provází – ale je to skutečně jediné místo, které během svého pobytu plánujete navštívit? Vlastní dopravou totiž může být problém nejen se do Adršpachu dostat, ale také z něj odjet během vašeho pobytu třeba na výlet.

Ubytování Adršpach penzion poblíž skalMůže se lehce stát, že kvůli nenadálé dopravní situaci v okolí Adršpachu přijdete o pár drahocenných hodin, které jste si pro výlety jinam vyhradili. Když tedy do Adršpašských skal, tak nejlépe vlakem. Vlaková zastávka kousek od našich apartmánů ve Žďáru nad Metují leží na hlavní trase mezi Broumovem a Náchodem. Přímým spojem se dostanete až do Teplic nad Metují, odkud si tutéž trasu Adršpašsko-teplických skal můžeme projít v opačném směru. S jedním přestupem se pak lze dostat vlakem až přímo do Adršpachu. Dvakrát denně je ale k dispozici i přímý vlakový spoj.
Prohlédnout apartmány

Penziony Adršpach a v okolí nabízejí skvělé pokoje kousek od skal.

V našich nově zrekonstruovaných apartmánech ve Žďáru nad Metují se můžete ubytovat jednotlivě, v páru, celá rodina i se skupinou dalších lidí. Nacházíme se slabou půlhodinku vlakem od Adršpašských skal, kam se dostanete buď přímo, anebo s jedním přestupem. Ubytování seženete již od pouhých 390 Kč za noc, podívejte se do ceníku ubytování. Volné termíny ubytování najdete v sekci Rezervace.

V přízemí apartmánů se nachází restaurace, kam si můžete kdykoliv zajít na jídlo, pití anebo si rovnou u provozovatele sjednat polopenzi či plnou penzi k vašemu pobytu. K dispozici máte i kuchyňku (u většiny apartmánů přímo na pokoji). Ubytujte se na strategickém místě mezi Adršpašskými skalami, zámky v Náchodě a Novém Městě nad Metují, klášterem Broumov a dalšími zajímavými místy Broumovska a Náchodska.